EATON YANGIN ALGILAMA VE ALARM SİSTEMLERİ  

EATON ile Tüm Projelerinize Uygun Yangın Alarm Sistemleri 
    EATON yangın alarm sistemleri, endüstriyel tesisler, sağlık kuruluşları, turistik amaçlı binalar, alışveriş merkezleri ve konutlar gibi en basitten en karmaşığa her büyüklükteki yangın alarm sistemleri için çok geniş bir ürün ailesi sunuyor.
                
     Avrupa standartlarına uygun üretilen EATON ürünlerinin tamamı LPCB, BOSEC, VDS gibi uluslararası onay kuruluşları tarafından sertifikalandırılmıştır. EATON ürünlerinin ayrıca ABD standartlarına uygun versiyonları da bulunmaktadır. EATON yangın alarm sistemleri Rusya ve BDT ülkelerinde istenen GOST sertifikalarına da sahiptir. Aralarında Türkçe de bulunan 25 farklı dili destekleyen bu sistemlerle Türkiye ve çevre ülkelerindeki tüm projelerinize çözüm sağlayabiliyoruz.

Güçlü Uluslararası Markadan Uçtan Uca Komple Çözümler 
    Tümü EATON markalı ürünlerle, bir yangın algılama ve alarm sisteminden beklenebilecek sesli tahliye ve duman kontrolü gibi tüm acil durum kontrol sistemlerini üst düzeyde entegrasyonunu sağlayabiliyoruz. EATON yangın alarm sistemleri acil durum aydınlatma ve yönlendirme armatürlerinin otomatik olarak izlenmesi ve test edilmesini sağlayan Easy Check sistemleriyle de entegre edilebiliyor.

Akıllı Elektronik Adreslenebilir Dedektörler, Modüller ve Kontrol Panelleri 
    Tüm EATON dedektör, buton ve modülleri elektronik olarak adreslenebilmektedir. Sistemin auto-learn özelliği ile looplar panel tarafından taranarak loopa bağlı tüm cihazlar otomatik olarak adreslenir. Her bir çevrim hattına 200'e kadar adreslenebilir cihaz bağlamak mümkündür. 2000 metreye kadar uzayabilen loop hatlarının kısa devre hatalarına karşı maksimum seviyede korunmasını sağlamak için tüm cihazlarda dahili kısa devre izolatör ünitesi bulunmaktadır. 127 adet kontrol paneli network edilebilir. EATON network arabirim üniteleriyle daha geniş network sistemler kurmak da mümkündür. LON, BACNET, MODBUS protokolleriyle bina otomasyon sistemleriyle üst düzeyde entegrasyon sağlanabilmektedir. Yangın alarm ve kontrolünün yanı sıra elektronik adreslenebilir sesli alarm kontrol cihazları ile otomatik mesaj senaryoları oluşturulabilmektedir.EATON ELEKTRONİK ADRESLENEBİLİR YANGIN ALARM KONTROL PANELLERİ

    Amerika’nın en büyük teknolojik ürünler üreten Eaton firması tarafından İngiltere’deki Doncaster fabrikalarında üretilen CF serisi yangın alarm kontrol panelleri kullanıcıların tüm gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır. EN54 standartlarına göre LPCB ve VdS gibi akredite kuruluşlar tarafından onaylanan CF serisi paneller şık tasarımları ve dokunmatik ekranıyla kullanım kolaylığı sağlar. BACnet, Modbus ve LonWorks arabirim modülleri sayesinde diğer sistemlerle entegre olan CF serisi paneller, GRAPHPACK yazılımı sayesinde grafik ekran üzerinde izleme ve kontrol sağlar.


EATON GRAFİK YANGIN ALARM KONTROL YAZILIMIEFGVS Grafik İzleme Yazılımı

EFGVS Grafik Yazılımı, Eaton’un bir çok yangın sistemi ürünü ile çalışmak üzere tasarlanmış güçlü bir alarm yönetimi aracı ve grafiksel kullanıcı ara birimidir.Kullanıcılar alarmların daha hızlı ve verimli bir şekilde algılanmasını ve ele alınmasını sağlamak için sistemlerini izleyebilir, kontrol edebilir ve sorgulayabilir.

SITEMONITOR

Saha izleyicisi / ağ sunucusu yazılımı Eaton yangın alarm sistemlerinin izlenmesi ve hızlı, PC-tabanlı yönetimine imkan tanımakiçin tasarlanmıştır. Yetkili kullanıcılar basit bir ara birim kullanarak sistem yöneticisi tarafından tanımlanmış olan erişim izinlerine bağlı olarak kontrol panelinin olay geçmişini, olay durumunu, cihaz özelliklerini ve diğer bilgileri görebilmektedir.


Looptan Beslemeli
Tek - 230V - 3 Kanallı
Bölge İzleme Modülü
4 Kanallı Siren Kontrol Modülü
Mini Giriş/Çıkış Modülleri
Yangın İhbar Butonları
Adreslenebilir Soket Tipi Siren
Soket Tipi Elektronik Siren ve Flaşör
Elektronik Adreslenebilir Sirenler
Soket Tipi Elektronik Siren ve Flaşör
EC700